Links

Styling for all is een erkend leerbedrijf www.s-bb.nl

 

Ook is Marian lid van een aantal zakenclubs en heeft ze een fijne samenwerking met onderstaande partijen, die ook veel waarde hechten aan vakbekwaamheid.

 

Mede oprichtster, secretaris van netwerk Vrouwelijke Ondernemers De Wolden www.vodewolden.nl

Lid van BNS Crisp, de beroepsvereniging voor Nederlandse stylisten http://www.bnscrisp.nl/

Lid van Zakenclub Plein Zuid in Zuidwolde http://www.plein-zuid.nl/

Lid van Zakenkring Hoogeveen. www.zakenkringhoogeveen.nl

 

Shirtsponsor van Volleybalclub Zuidwolde www.vcz-zuidwolde.nl

 

Cadeaubon? Styling for all is lid van www.stijlbon.nl

 

Makelaarskantoren waar ik regelmatig mee samenwerk zijn:

Huys Makelaars Hoogeveen http://www.huysmakelaars.nl/nl/links/
- Bert Jonkman

- Sylvia Zorge

- Jogchum van der Pal

VBO makelaar Ton Meijer Emmen www.vbomakelaartonmeijer.nl

CMB Partners Rolde, Jantinus Warmelts www.cmbpartners.nl

Ik wil een makelaar Hoogeveen - Remon de Jonge www.ikwileenmakelaar.nl

Keizer makelaardij Diever, Jannie Keizer www.keizermakelaardij.nl

Diverse samenwerkingen:

 

Cubiqz Clever Cardboard Creations www.cubiqz.nl

Accountantskantoor Spijk Uithuizen www.spijk.eu

Bert Dercksen fotografie http://www.bertdercksen.nl

Hetty Mekelenkamp HDM bedrijfsgroen www.hdm-bedrijfsgroen.nl 

Kleinlugtenbeld projectinrichting en kantoormeubelen www.kleinlugtenbeld.eu 

Scholten & Wilmink notarissen Hoogeveen www.scholtenenwilmink.nl 

Emiel de Lange 3D presentaties www.3DL.nl en woning marketing 

Alle Stylisten www.allestylisten.nl

Boer Staphorst www.boerstaphorst.nl